Comunitatea crescatorilor de pitbull si amstaff din romania

Monday, 05 Dec 16, 12.27.29

Aţi intrat ca Guest | Grupa "Guests"Bine aţi venit Guest | RSS
Principala | Linii Pitbulll - Forum | Profilul meu | Înregistrare | Ieşire | Login
                                     PentruAnimale.ro                 

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Căutare · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Useful information » APBT » Linii Pitbulll (Muglestons Pitbull)
Linii Pitbulll
alexDate: Friday, 16 Nov 12, 21.58.48 | Message # 1
Lieutenant general
Group: Users
Awards: 5
Status: Offline
http://www.muglestonspitbullfarm.com/produced.html

Since 1993 Muglestons has been producing some of the nicest pitbulls to ever walk this planet. We have stuck with a look that's all our own. Its a combination of the old school pitbull look, but with huge heads and bone with extreme muscle mass. We have also been very strict about temperament in our breeding program and we are proud to say that we have absolutely no mean dogs on our farm what so ever. We will continue to stay with the tradition we've set for look and temperament for the rest of our days as dog breeders. Always evolving and always staying ahead of the rest of the game. We constantly strive to improve and better the quality of look and temperament as well as the quality of life of our dogs. We have just completed a 9000 square foot kennel facility and it is our crowning achievement as breeders. We have put our hearts and lives into creating this structure for our dogs happiness and overall health. Complete with a wash room, examination room and ample food and bedding storage it is absolutely massive. As you can see the dogs have a better view than most people do and they are cared for eight hours a day by myself and various family help. I invite you to go to the facilities page to see some more pics and get a better feel for what we have created. Anyone and everyone who has an interest in our dogs is more than welcome to come and see the dogs and our kennel, even if your not going to buy one you are always welcome. Its always great to spend time with other people who appreciate these animals the way we do, and we love it when people come out because the dogs and are facilities speak for themselves and it really makes our job a lot easier when you see for yourself. ALL VISITORS WELCOME ANYTIME. CALL JED FOR APPOINTMENTS 707 496 4690.

TRADUCEREA........
Incepând cu anul 1993 Muglestons a fost producătoare de unele dintre cele mai frumoase pitbulls să meargă vreodată pe această planetă. Noi am ramas cu un aspect care este tot noastră. Sale necesită o combinație de pitbull școală veche arata, dar cu capete uriașe și oase, cu masa musculara extrema. De asemenea, am fost foarte stricte cu privire la temperamentul în programul de creștere nostru si suntem mandri sa spunem ca nu avem absolut nici o medie câini la ferma noastră ceea ce așa vreodată. Vom continua să stea cu tradiția care le-am stabilit pentru aspectul si temperamentul pentru tot restul zilelor noastre ca crescatorii de câini. Întotdeauna în evoluție și întotdeauna înaintea sejurului restul jocului. Ne străduim în mod constant pentru a îmbunătăți și mai bine calitatea de look și de temperament, precum și calitatea vieții de cainii nostri. Am finalizat doar o facilitate 9000 pătrat picior canisa si este realizarea noastră încoronarea ca crescatorii. Ne-am pus inimile și viețile noastre în crearea acestei structuri pentru fericirea noastră câini și starea generala de sanatate. Completați cu o cameră de spălare, sala de examinare și amplu de depozitare a alimentelor și a așternutului este absolut masiv. După cum puteți vedea câinii au o vedere mai bună decât majoritatea oamenilor fac și ei sunt îngrijiți de opt ore pe zi de mine și de ajutor de familie diferite. Vă invit să mergeți la pagina de facilități pentru a vedea niste poze mai multe și a obține o simt mai bine pentru ceea ce am creat. Oricine și toată lumea care are un interes în câini noastre este mai mult decât binevenit să vină și să vadă câinii și canisa noastra, chiar daca nu o să vă cumpere una vă sunt întotdeauna binevenite. Ei întotdeauna minunat pentru a petrece timpul cu alte persoane care apreciaza aceste animale modul in care facem si ne place atunci când oamenii ies, deoarece câinii și sunt facilități vorbesc de la sine și-l face cu adevărat treaba noastră mult mai ușor atunci când vezi pentru tine. Toți vizitatorii BINE ATI VENIT oricând. APEL PENTRU NUMIRI JED 707 496 4690.

Forum » Useful information » APBT » Linii Pitbulll (Muglestons Pitbull)
Page 1 of 11
Search:

Copyright pitbulls.ro © 2016 | Free games templates