Comunitatea crescatorilor de pitbull si amstaff din romania

Monday, 05 Dec 16, 00.19.04

Aţi intrat ca Guest | Grupa "Guests"Bine aţi venit Guest | RSS
Principala | Off-topic - Forum | Profilul meu | Înregistrare | Ieşire | Login
                                     PentruAnimale.ro                 

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Căutare · RSS ]
Page 1 of 212»
Forum » Forum » Off-topic » Off-topic
Off-topic
pitbullsDate: Monday, 09 Jan 12, 01.07.27 | Message # 1
Generalissimo
Group: Administrators
Awards: 7
Status: Offline
Aici putem discuta despre ce vreti voi: caini, pisici , masini , afaceri, etc
Nu cred ca va place nici voua ca in topicurile deschise de voi pt un caine de-al vostru sa inceapa sa discute altii despre diverse intamplari, alti caini, meciuri , caini bolnavi , spatiul din curte pt caini si altele.
Aici e locul pt astfel de discutii
.............................Multumesc pt intelegere,

.............................................................................................................................Admin

"Pain is temporary ... Pride is forever!! Suffer now and live the rest of your's life as a Champion!!!"

dannyDate: Monday, 09 Jan 12, 01.07.37 | Message # 2
Major
Group: Users
Awards: 0
ce lume :)))....daca nu are ped e maidanez =))))))) :-J

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.07.47 | Message # 3
Lieutenant colonel
:))) De aceeasi parere sunt si eu! sunt pit cu ped si fara ped..ca in orice alta rasa! Dar dak a demonstrat ca e pit asta cont cel mai mult! sa`ti traiasca! f frumoasa cateaua!

dannyDate: Monday, 09 Jan 12, 01.07.57 | Message # 4
Major
eu o cunosc foarte bn pe maya..a fost la un prieten de al meu pana sa o ia alin..si poate sa faca foarte multe chiar daca nu are ped...cine o vede o data in lupta atunci isi da seama wink

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.08.07 | Message # 5
Lieutenant colonel
bfknl acuma hai sa vb serios nu am nimik cu alin sau maya . dar cateaua a demonstrat ca e pitbull cu caini ca si ea fara ped sau staf sau ce a mai prins alin de meciuit nu ? daca ar fi pus cu un caine din divizia A :)) iti spun eu ca sar fi vazut foarte usor care e p pit dintre ele doua .

Adăugat (16 Ian 12, 2:52 PM)
---------------------------------------------
si 2 aici pe forum sa stitzi ca multi caini din sectiunea pitbull ar trebui trecuti la mix pt ca asta e adevaru nu au ped la mix . sper ca nu vei sterge iar postarile mele pentru ca am vb urat de cainii tai aline ms .

dannyDate: Monday, 09 Jan 12, 01.08.17 | Message # 6
Major
sincer as vrea sa te provoace alin l o lupta k sa vezi si u dupa cum pleci acasa doar cu zgarda la cainele tau wink

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.08.27 | Message # 7
Lieutenant colonel
Nu ma bag eu..si nu ma int cu ce caini a dat alin....dar nu ai dreptate cand ai spus..ca dak nu ai ped la caine tre sa il treci la mix:))) dak el arata a pitbull.si nu a amstaff si nici a corceala..de ce sa`l treci la mix? Eu spun ca cei care se pricep nu au nevoie de pedigree ca sa spuna dak e pit sau mix...pedu unui caine e altceva nu neaparat sa spuna ca e rasa pura!

Adăugat (16 Ian 12, 4:46 PM)
Si tu dak ti`ai luat pit din ungaria si l`ai pus la sectiunea mix e problema ta..nu te`a pus nimeni! sincer acuma!

dannyDate: Monday, 09 Jan 12, 01.08.37 | Message # 8
Major
sunt deacord cu BFKnl

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.08.47 | Message # 9
Lieutenant colonel
bfknl sa se inteleaga ca nu am nimic cu alin ci doar cu ce am auzit eu pe forum de maya spus de danny atunci mam enervat .cand nu esti deacord cu ceva repede se sare cu fraza : ba e pit ca e demonstrat asta si daca nu crezi vino sa facem un meci si bla bla pe langa faptu ca a zis ca e campioana ) danny eu sunt un incepator in asa ceva si incerc sa invatz de la unu de la altu . iar cu faza asta mai dat gata ca am sa vin doar cu zgarda acasa de la alin :)))) nu am inca caine de meci dar stai relax ca nu ma vor face de rusine si 2 nu vor lupta niciodata cu maya sau caini ca maya . si aici e vb de un caine nu de toti caini pe care ii are alin in curte .

pitbullsDate: Monday, 09 Jan 12, 01.08.57 | Message # 10
Generalissimo
Va gasirati iar de cearta????? biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin Nu am spus niciodata ca Maya e campioana si nici nu voi spune asta , as mintii , si nu am obiceiul. Spun apasat ca e pitbull si ca e buna, atat.
Referitor la faptul ca e pitbull si nu e mix pt faptul ca nu are ped , nici nu se pune problema , fac pariu pe ce vreti voi ca in romania sunt mai multi pit fara ped decat cu ped , si sa recunoastem ca sunt multe ped-uri care nu sunt reale cool cool cool cool cool

"Pain is temporary ... Pride is forever!! Suffer now and live the rest of your's life as a Champion!!!"

dannyDate: Monday, 09 Jan 12, 01.09.07 | Message # 11
Major
bogdanu daca ai fi un incepator nu te ai certa k toti de pe forum si nu ai vb atatea p....sa nu zic...cand esti incepator intrebi ceva si astepti parerile la mi multi nu k tn sa se certe k toti ..asta nu inseamna incepator..si daca te face sa razi k am zis k este campiaoan cand ai drum in craiova te interesezi la crescatorii de pitbull {in cartieru bresti} si o sa vezi ce o sa ti spuna despre ea si iti arata si filmuletele k luptele...pana atunci ia si crezi ce vrei...te am salutat.....scz alin pt conersatiile de aici

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.09.17 | Message # 12
Lieutenant colonel
alin ai dreptate dar din multi pit din romania fara ped 98% s.au montat dupa culori, greutate cat mai mare, cap lat si 2 % au iesit cu un game destul de bun . Dar recunosti ca nu ar face fata cu cainii care lupta in romania in divizia A sa nu mai zic de cei de afara ? sa fii sicer . stiu ca nu tu ai zis ca e campioana ci danny . Danny nu am zis ca ai un caine urat ba din conmtra ii super tare femela dar nu mai ameninta pe nimeni cu meciuri pt ca nu stii peste cine dai .si peurma o sa spui cum a zis un user aici ca nu te lasa mama tata nu e deacord cu astea ....

dannyDate: Monday, 09 Jan 12, 01.09.27 | Message # 13
Major
frate nu te contrazic aici si mc pt apreciere...yo am spus de la inceput PE A MEA NU O BAG LA LUPTE....da am zis un adevar k in craiova nu a fost 1 caine care sa o bata pe maya acum daca ma crezi sau nu ma crezi e treaba ta yo doar am spus si asta pot sa ti demonstrez numai daca vi in craiova asa k nu are rost sa ne contrazicem... si in primul rand nu as avea dc sa o laud pe maya pt k nu este a mea da yo doar am spus ce a facut ea undea crescut ....acum ce face la pitesti nu mai stiu asta iti poate spune alin nu yo

coco_alex19Date: Monday, 09 Jan 12, 01.09.37 | Message # 14
Major
Awards: 1
super cateaua sa iti traeasca .....si ai mare dreptate cu pedurile

pitbullsDate: Monday, 09 Jan 12, 01.09.47 | Message # 15
Generalissimo
Bogdan , Maya e batrana , si nu mai prinde pui la monta , deci nu isi are rostul sa incerc sa o scot pe bani ca nu am ce castiga (in general prin castigarea unui meci afacerea nu e 200-500 e , afacerea este prin faptul ca dintr-un caine bun se vand puii la un pret bun), deci nu e cazul. Si tot ce e posibil sa nu faca fata la caini smecheri din romania sau p-afara. Multumit Bogdan ???

LitzaDate: Monday, 09 Jan 12, 01.09.57 | Message # 16
Lieutenant colonel
bogdanu, orice pit care nu are ped e amstaff , orice amstaff care nu are ped e pit ?

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.10.07 | Message # 17
Lieutenant colonel
:)))da orce pit fara ped pt mine e javra orce amstaff fara ped e un caine asta e parerea mea

LitzaDate: Monday, 09 Jan 12, 01.10.17 | Message # 18
Lieutenant colonel
inseamna k tu frate ai numa caini campiono

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.10.27 | Message # 19
Lieutenant colonel
ma frate sau sora sau ce esti nu am zis ca am caini campioni si nici caini cu 1xw dar asta e adevaru si pe multi ii deranjeaza

Added (18 Jan 12, 10:59 PM)
de ce oare alin nu are pui de la el din maya si cumpara caini cu ped de la alin sau de la altu ? pt ca a cautat ceva mai bun si a obtinut

pitbullsDate: Monday, 09 Jan 12, 01.10.37 | Message # 20
Generalissimo
Cel mai mult mi-as dorii un pui din Maya , sincer. Dar nu mai prinde.

HannibalDate: Monday, 09 Jan 12, 01.10.47 | Message # 21
Sergeant
Bogdanu multumim pentru parerile tale dar nu avem nevoie de ele

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.10.57 | Message # 22
Lieutenant colonel
De aceeasi parere si eu sunt! Nici tu nu stii ce mai vrei Bogdanu! lasa`ne

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.11.07 | Message # 23
Lieutenant colonel
stii care e treaba cu voi ? ca suntetzi pupincuristi asta e

Added (18 Jan 12, 11:35 PM)
crescatorilor de pit ce sunteti toti

Added (18 Jan 12, 11:36 PM)
alin im pare rau ca nu mai prinde daca vrei pui din ea

Added (18 Jan 12, 11:38 PM)
ce ati vrea sa vb de caini ca e frumos sau ce bine arata sau ce dragut e ( pe hi5) cu voi ca acolo se comenteaza asa

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.11.17 | Message # 24
Lieutenant colonel
Esti atat de ingust la minte Bogdanu.... Las ca vorbim ca tine aici...adv ca e si legala treaba...dak ai de vb cu cineva despre pitgame o faci altfel nu pe forumuri.... Nu ai o treaba cu sportu asta! Cu oameni ca tine se duce lumea la vale! Vezi`ti de ale tale in alta parte dak nu iti convine ceva!

HannibalDate: Monday, 09 Jan 12, 01.11.27 | Message # 25
Sergeant
Bogdanu cine mama dreaq crezi ca ar vorbii cu tine despre pit game si pe un forum public :))) ? =))
Hai sa fim seriosi ......

dannyDate: Monday, 09 Jan 12, 01.11.37 | Message # 26
Major
bogdanu daca noi toti suntem pupincuristi inseamna k u esti scuipe n palma :)))) iti dau un sfat...LASA'NE...si apucate de crescut pisici k alea sunt pt tn nu canii pitbull wink pt pisici e totul legal :))))){cred k si restu sunt de aceiasi parere k mn }

AnkDate: Monday, 09 Jan 12, 01.11.47 | Message # 27
Lieutenant
Bai copii, eu nu am nici o treaba cu astea k al meu nu o sa faca meciuri dar in posturile anterioare voi vorbeati de lupte si acum dintr-o data nu se mai vorbeste k au devenit cica ilegale... "Ori suntem golani ori nu mai suntem" wacko

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.11.57 | Message # 28
Lieutenant colonel
Fiecare intelege ce vrea! E una sa vorbesti asa la general si una e sa iti dai intalniri sai pui filmuletze pe site..sa aiba cineva dovezi..despre meciuri poate vb oricine..nu asta e interzis! Intelegi ce vrei din asta! cu stima!

Added (19 Jan 12, 5:26 PM)
Si cine spune ca noi suntem golani??? Tu? =))) :-j

AnkDate: Monday, 09 Jan 12, 01.12.07 | Message # 29
Lieutenant
Exista exemplare pe forumul asta care din teribilism(a se citi prostie) posteaza ilegalitati si nici macar nu isi dau seama. In Romania e interzis sa detii un pitbull necastrat(vezi cartierul bresti), sunt interzise luptele(vezi zgarda fara caine), ca sa nu mai vorbim de inscrierea la politie. Un mic poll(sondaj) cati dintre voi vi-ati castrat cainii? smile

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.12.17 | Message # 30
Lieutenant colonel
Dak eu te`as castra ti`ai place? =)))) Vezi`ti de sondajele tale in alta parte nu aici! fiecare face ce vrea cu cainele lui..unde te crezi in america? =)))

AnkDate: Monday, 09 Jan 12, 01.12.27 | Message # 31
Lieutenant
ai citit art 9 din oug 55/2002 ??? o lege din ROMANIA nu america :)) nu vorbi fara tine cu castratul ci pune mana si citeste pe urma da sfaturi...

LitzaDate: Monday, 09 Jan 12, 01.12.37 | Message # 32
Lieutenant colonel
castreaza`ti u cainele si pe noi lasa-ne sa facem ce vrem k vietile noastre si k cainii nostrii

arnoDate: Monday, 09 Jan 12, 01.12.47 | Message # 33
Lieutenant
fratelo nu te supara dak tu vrei sati castrezi cainele nu ma int dar au dreptate baieti lasane p noi astialalti sa facem ce vrem si io am primit numai sfaturi bune p forum

pitbullsDate: Monday, 09 Jan 12, 01.12.57 | Message # 34
Generalissimo
Ce v-am spus mai copii yo , sa purtati aceste discutii in sectiunea Off-topic.

LitzaDate: Monday, 09 Jan 12, 01.13.07 | Message # 35
Lieutenant colonel
vorbeste k aia kre postaza aiurea comm`uri

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.13.17 | Message # 36
Lieutenant colonel
bine mai gata e asa cum ziceti voi nu am treaba cu pit bine ca aveti voi si alin scuze ca am vb asa urat de ch maya si nu am sa mai vb pe forum despre lupte cat ca aveti toti caini de meci si care nu e de meci totn acolo il duceti :)))) mars ma ca sunteti varza bine a zis cine a zis dai drec de copii ca fac meciuri intre ei de 10 ani si tot acolo au ramas si nu se vor ridica niciodata . cand e vb de caini de meci toti sariti si dati indicatii iar cand nu va convine ce comentarii primiti la caini gata aici nu se vb de meci ....... bine gata nu mai spun nimik

LitzaDate: Monday, 09 Jan 12, 01.13.27 | Message # 37
Lieutenant colonel
bine bai gamere .. tu le sti pe toate tu esti sefu tu esti baza :))))

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.13.37 | Message # 38
Lieutenant colonel
Nu trebuie sa citesc vreo lege ca sa stiu ce sa fac cu cainele meu! castreaza`ti tu cainele dak vrei..iar tu bogdanu vezit`ti de trb ta cu potaile tale ca nu te`a intrebat nimeni nimic...te bagi in seama aiurea....ai si tu 2 caini si aia corciti si mai vb de altii...probabil ca iti este ciuda ca ti`ai luat teapa cu iei! Si sincer cred ca tu esti copilul nu altcineva sincer! Nu ai tu treaba cu rasa asta...intra pe un forum cu cane corso sau ciobanesti! Ai mentalitate de cioban!

LitzaDate: Monday, 09 Jan 12, 01.13.47 | Message # 39
Lieutenant colonel
BFKnl, uraaaaaa uraaaaaaaaaa :)))))

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.13.57 | Message # 40
Lieutenant colonel
:))) am un canecorso corcit si lam pus la alte rase , unu cumparat de pe piata ca maya . asa e spune.vfmi unde am zis ca am caine cu care fac meci ?

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.14.07 | Message # 41
Lieutenant colonel
Vinde`ti cainii si cumpara`yi alta rasa ca vad ca ai ciuda pe rasa asta! ia`ti porcusori de guineea ceva..sau chinchila...da sa fie cu pedigree nu uita sau dak nu au ped sa ii treci la mix:))))) BOGDANU

Added (19 Jan 12, 10:47 PM)
Da nici nu se gandea cineva ca tu ai putea avea caine de meci la mentalitatea care o ai! :)))))

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.14.17 | Message # 42
Lieutenant colonel
:)))))))) asa am sa fac am sa strang bani si eu din alocatie si am sa incerc sa cauty cu ped si ai mei is trecuti la mix nene nu ca 80 % de aici .

LitzaDate: Monday, 09 Jan 12, 01.14.27 | Message # 43
Lieutenant colonel
ba nu zic k 90% din peduri is naspa .. dar is kteva exemplare de kre nici nu ai ce sa comentezi ... si cand te referi la multi alti caini de aici si specifica daca tot esti smecher si vrei sa fi foarte obiectiv

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.14.37 | Message # 44
Lieutenant colonel
Stii ce arati tu prin asta? Ca habar nu ai cum arata un pit si cum arata un pit corcit! Nu ai treaba cu rasa asta! Pe bune acuma...Dak tu mai iei alocatie e bine...esti retardat sau ceva? makr sa stim si noi:))))) Tu ai impresia ca esti vreun Mr. Miyagi si noi niste copii frate? Dak erai baiat cu bun simt intai intrebai pe fiecare cati ani are si dupa sa te ia gura pe dinainte! Nu stii sa te porti...Nu inteleg de ce esti tu asa suparat pe viata si te iei in gura cu toata lumea....ai fost agresat cand erai mic sau ceva?

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.14.47 | Message # 45
Lieutenant colonel
nu sunt smecher bitza dar .... eu am pus cainii la mix ca nu au ped deci .. e pit demonstreaza nu la mix fiecare face ce vrea dar asa ar fi normal
acuma sa sara iar careva sa zica ca nu am treaba eu cu asa ceva .... in fine .

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.14.57 | Message # 46
Lieutenant colonel
Poti sa te pui tu si in cap Bogdanu nu ai dreptate la faza cu pedu! Dak arata ca un pit si nu are niciun un defect e pit si atat...ca nu poti demonstra ce are in spate e altceva! si la o canisa daca mergi(una legala) au de vanzare caini cu ped si fara ped...fiecare dupa cum isi permite....si nu iti spune ca iti vinde mix..iti vinde rasa care o vrei..numai dak vrei cu ped dai un ban in plus..dar asta nu inseamna ca iti da corcituri dak cumperi fara ped! Mai intreaba si tu si dupa sa te contrazici..nimeni nu s`a nascut invatzat!

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.15.07 | Message # 47
Lieutenant colonel
bfknl habar nu am si incerc sa invat dar ma cert aici cu niste copii care daca nmu le place ce le spui de cainii lor gata esti rau nu te pricepi pedu nu e important sa stii ca multi nu mai intra aici pe forum pt ca zice ca sunteti niste sparti

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.15.17 | Message # 48
Lieutenant colonel
:))) Buna asta...eu zic sa ne lasi si tu...cred ca esti mai copil ca mine..dar in fine..nu mai discut cu tin ca nu are rost..mai invatza una alta despre pit si dupa vb...pe cine stii tu cu cainerii din tara ia spune? iti spun eu cun cativa baieti care au 1 caine 2 ca si tine...si va mintiti unu pe altul ca nu stie nimeni nimic... Si tu ce esti posta lor? Dak are cineva sa spuna ceva sa spuna nu mai fi tu posta lor frate! Ce mentalitate de copil ai...n`ai cu cine vb!

bogdanuDate: Monday, 09 Jan 12, 01.15.27 | Message # 49
Lieutenant colonel
am zis de maya ceva neplacut gata au sarit toti copii care au cumparat pui din maya ca e campioana si ca nu am treaba cu pitbulu si daca nu cred sa vin la craiova la un meci ca plec acasa fara caine :)))))))))) maaaaaaaaaaaaars ma :))))

BFKnlDate: Monday, 09 Jan 12, 01.15.37 | Message # 50
Lieutenant colonel
Nu e treaba mea asta..ce ai vb tu...asta discuti cu respectivii...nu avem noi treaba..dak unu e copil ii bagi pe toti in oala?? Eu nici nu il stiu pe alin nici pe maya...eu doar am intervenit ca am observat ca nu prea ai dreptate la faza cu pedu... Ia`te si tu de pers alea..nu de toata lumea!

Forum » Forum » Off-topic » Off-topic
Page 1 of 212»
Search:

Copyright pitbulls.ro © 2016 | Free games templates