Comunitatea crescatorilor de pitbull si amstaff din romania

Monday, 05 Dec 16, 22.33.40

Aţi intrat ca Guest | Grupa "Guests"Bine aţi venit Guest | RSS
Principala | pitbull - Forum | Profilul meu | Înregistrare | Ieşire | Login
                                     PentruAnimale.ro                 

[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Căutare · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Forum » Off-topic » pitbull
pitbull
herdoctorDate: Saturday, 14 Apr 12, 12.14.36 | Message # 1
Private
Group: Users
Awards: 0
Status: Offline
imi cer scuze ca pun o astfel de intrebare dar trebuie neaparat sa stiu. este adevarat ca acesti catei au o problema cand imbatranesc. adica vreau sa spun ca am auzit ca la un moment dat inebunesc si devin periculosi. indiferent de ce vetzi spune nu voi inceta sa caut un astfel de catel. Multumesc anticipat. biggrin biggrin biggrin

BogddyDate: Saturday, 14 Apr 12, 12.48.49 | Message # 2
Sergeant
Awards: 0
Asta este cea mai mare prostie :), am auzit si eu teoria asta dar nu am vazut niciodata un caz real. Cei care spun treaba asta sunt impotriva pitbullilor ca si cei care fac publice diverse atacuri, dar cand fac ceva bun nu publica:). Daca o sa ai grija de el si nu o sal maltratezi fi sigur ca o sa fie cel mai bun prieten al tau wink

alexDate: Saturday, 14 Apr 12, 12.52.50 | Message # 3
Lieutenant general
Awards: 5
Da e adevarat ce spune Bogddy ..daca sti sa-l cresti si nu-l bati ..o sa fie cel mai bun prieten al tau smile

pitbullsDate: Saturday, 14 Apr 12, 14.07.04 | Message # 4
Generalissimo
Group: Administrators
Awards: 7
Va fi cel mai bun prieten al tau oricum , indiferent de felul cum te porti cu el.
Dar nu inteleg de ce anume cauti , ca se gasesc foarte usor. Sau cauti sa il iei degeaba sau la 1-2 mil? Ala tot ce e posibil sa te lase fara o mana sau altceva cand se face mare, cum am mai spus si in alte posturi de ale mele , ... forta unui pitbull si prostia unui maidanez e periculoasa. Deci ai mare grija ce anume cumperi si de unde.
Netul e plin de javre, maidanezi, si alte tepe ieftine.

"Pain is temporary ... Pride is forever!! Suffer now and live the rest of your's life as a Champion!!!"

Forum » Forum » Off-topic » pitbull
Page 1 of 11
Search:

Copyright pitbulls.ro © 2016 | Free games templates